KANCELARIA

Szanowni Klienci,

nie mówimy, że o prawie wiemy wszystko, ale wiemy dostatecznie dużo. Nie mówimy, że wszystko przeszliśmy, ale mamy wieloletnie  doświadczenie.

Kancelaria funkcjonuje od 1988 r. Pierwotnie działała w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, po zmianie przepisów i zakazie świadczenia usług prawniczych przez spółki kapitałowe, kancelaria przybrała obecną formę prawną.

Wydarzenia końca lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia, w których przywrócono w Polsce wolność gospodarczą, ukształtowały profil i credo naszej praktyki prawniczej. Jej myślą przewodnią jest zapewnienie przedsiębiorcy, jako Klientowi, stałego wsparcia prawnego w rozwiązywaniu wszystkich (bieżących i strategicznych) problemów biznesowych. Świadczymy też doradztwo regulacyjne przy projektach aktów prawnych, które decydują o systemowych uwarunkowaniach funkcjonowania określonej branży.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Klienta, cieszymy się zaufaniem zarówno małych i średnich przedsiębiorców, jak też dużych inwestorów. Niektórzy z naszych głównych Klientów znaleźli stałe miejsce na liście 500 największych polskich firm. Pracujemy też dla globalnych korporacji europejskich i amerykańskich.

Specjalizujemy się w strategicznej, długoterminowej współpracy z przedsiębiorcami i inwestorami, którzy nam zaufali.

Do Państwa dyspozycji pozostaje ambitny, wykształcony oraz doświadczony zespół kancelarii:

  • 11 radców prawnych
  • 1 adwokat międzynarodowy
  • 5 aplikantów
  • 4 prawników
  • 1 tłumacz przysięgły
  • 3 pracowników administracyjnych

Ogółem kancelaria zatrudnia 23 pracowników, a ponadto stale współpracuje z doradcami podatkowymi oraz kancelariami z całej Polski i Europy.

Jesteśmy otwarci na współpracę.

Z poważaniem

Marian Mazurek

Partner Zarządzający